CG eGOV - verzia 2018.4.2-prihlásení používatelia: 0Vitajte!Prihlásenie

Portál informačného systému samosprávy mesta Lučenec

 

Cieľom Mesta Lučenec je efektívne a objektívne informovanie obyvateľov mesta o používaní verejných prostriedkov a nakladaní s majetkom mesta, čo je jedným z predpokladov transparentnosti a otvorenosti samosprávy mesta. 

 

Za týmto účelom Mestský úrad v Lučenci zabezpečil vytvorenie portálu Informačného systému samosprávy mesta Lučenec, prostredníctvom ktorého môže ktokoľvek a kedykoľvek získať jednoduchým a prehľadným spôsobom užitočné informácie nielen o zmluvách, objednávkach a faktúrach, o všetkých názvoch ulíc, demografickej štruktúre občanov mesta, prevádzkach a otváracích časoch, štruktúre a čerpaní rozpočtu,  registra adries, prehľadu evidencie psov, on-line zoznamu daňových dlžníkov. Údaje (tabuľky) je možné uložiť do súboru a následne vytlačiť, prípadne inak spracovať. Podporované formáty sú  XML, XLS a PDF.

 

Povinne zverejňované dokumenty do 31.12.2013 :  Zmluvy, Faktúry Objednávky

Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie sme pripravili portál, prostredníctvom ktorého budete môcť pristupovať k vybraným informáciám z mesta. Informácie, ktoré prinášame, sme rozdelili do dvoch sekcií: 

 

  • Verejná sekcia
  • Privátna sekcia

 

Portál v tejto fáze umožňuje pristupovať k aktuálnym údajom, ktoré evidujeme v mestských informačných systémoch. V budúcnosti plánujeme rozšíriť portál o možnosť priamo komunikovať s našim mestom a vybaviť niektoré agendy z pohodlia vášho domova.

» Verejná sekcia
Vo verejnej sekcii prinášame údaje o administratívnom členení mesta, o počte obyvateľov a ich vekovej štruktúre, ďalej prinášame informácie o samospráve, zasadaniach a uzneseniach a o stave schváleného rozpočtu mesta.

» Privátna sekcia
V privátnej sekcii si môžete skontrolovať údaje a záväzky, ktoré evidujeme v meste.

 


Podporované verzie prehliadačov:
MS Internet Explorer (MS IE) od verzie 7 (nastavenie MS IE, MS IE 8+ v móde kompatibility 7), Chrome od verzie 29, Mozilla Firefox od verzie 3.6, Opera od verzie 11.

Tento portál je súčasťou celoslovenského projektu modernej samosprávy POMOSAM.SK
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.